Ισραήλ – Αυστρία 4-2: Επέστρεψε στο ματς με τον Αρναούτοβιτς – βρήκαν και πάλι γκολ οι γηπεδούχοι! (video)

Ένα τελείως διαφορετικό παιχνίδι διαμορφώθηκε από το πουθενά στο Ισραήλ, με την Αυστρία να μειώνει σε 3-2, χάρη στο γκολ του Αρναούτοβιτς, αλλά το Ισραήλ να έχει σφυγμό και να παίρνει εκ νέου διαφορά δύο τερμάτων!

Εντυπωσιακό είναι το ματς που εκτυλίσσεται ετούτη την ώρα στο Ισραήλ, με τους Αυστριακούς να επιστρέφουν για τα καλά στην διεκδίκηση ενός θετικού αποτελέσματος, χάρη στο γκολ του Αρναούτοβιτς στο 55ο λεπτό!

Παρόλα αυτά, το Ισραήλ παρέμεινε ψύχραιμο και βρήκε απάντηση με τον Γουάισμαν, κάνοντας το 4-2, ένα λεπτό πριν από την συμπλήρωση μίας ώρας αγώνα!