Λειψία - Μπάγερν Μονάχου 1-3: Από εκτελεστής... δημιουργός ο Μουσιάλα, σερβίρει στον Σανέ - μειώνει άμεσα ο Λάιμερ! (video)

Ο Λερόι Σανέ βρήκε δίχτυα για να γράψει το 3-0 για την Μπάγερν Μονάχου απέναντι στη Λειψία, αφού ο Τζαμάλ Μουσιάλα του έδωσε έτοιμο γκολ! Τέσσερα λεπτά αργότερα ο Λάιμερ μειώσε, ωστόσο, σε 3-1 με ένα υπέροχο σουτ!
Διαστάσεις θριάμβου φάνηκε να παίρνει το ματς της Μπάγερν Μονάχου απέναντι στη Λειψία, αφού ο Λερόι Σανέ ανέβασε τον δείκτη του σκορ στο 3-0, μετά από ασίστ του Τζαμάλ Μουσιάλα στο 54ο λεπτό.
Ωστόσο, τέσσερα λεπτά αργότερα, ο Κόνραντ Λάιμερ, μείωσε σε 3-1 για τους «ταύρους» με μία βολίδα, χωρίς ωστόσο να φαίνεται πως υπάρχουν περιθώρια για ανατροπή του σκορ.